Inwestycja 'Ordona 5' powstaje na Woli – Odolanach przy ul. J. Ordona 5.

Wola to jedna z najpopularniejszych obecnie dzielnic wśród osób, które chcą zakupić mieszkanie. Ta doskonale skomunikowana lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum zarówno komunikacją miejską (tramwaje, autobusy) jak i własnym środkiem transportu - to niewątpliwie atut lokalizacji.

Wola to dzielnica świetnie rozwinięta pod względem infrastruktury  - w sąsiedztwie inwestycji 'Ordona 5' znajdują się lokale usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola oraz placówki służby zdrowia. W okolicy ponadto znajdują się duże centra handlowe (Reduta, Blue City, Fort Wola), które oraz zapewnią łatwy i szybki dostęp do niezbędnych zakupów i usług. 

Sąsiedztwo czterech wolskich parków (Parku Sowińskiego, Parku im. Szymańskiego, Powstańców Warszawskich czy Parku Moczydło) o łącznej powierzchni ponad 55 ha pozwala na codzienne uprzyjemnianie czasu zarówno osobom uprawiającym aktywnie sport jak i tym, którzy lubią spacery i odpoczynek wśród zieleni. W parkach zajdą Państwo m.in. ścieżki rowerowe, baseny, zewnętrzne siłownie, nowoczesne place zabaw, amfiteatr, sztuczną rzekę i wiele innych atrakcji.